Email

biuro@abbau.com.pl

infolinia

791 708 909 lub 575 432 333

O nas

Jesteśmy firmą specjalizującą się przede wszystkim w branży rozbiórkowej, wyburzeniowej i demontażowej. Działamy na terenie całej Polski. Oferujemy również szereg innych usług tj. roboty ziemne, brukarstwo, usługi transportowe, sprzedaż kruszyw . Posiadany przez nas sprzęt oraz wykwalifikowani pracownicy pozwalają na wykonanie wszelkich prac w wyżej wymienionym  w sektorze usług.

Zbudowaliśmy doświadczenie prowadząc rozbiórki, wyburzenia, prace ziemne oraz brukarskie w firmie AUTO-BAU Daniel Bryła(budowy-wyburzenia.pl). Od 2011 roku nasza firma była bardzo zaangażowana w dużą liczbę projektów rozbiórkowych- od domów jednorodzinnych po kilkuhektarowe fabryki. Obecnie działamy jako ABBAU Sp. z o.o. Sp.k.

Nasza oferta obejmuje:

Nasz zespół wykonuje wszystkie prace w sposób profesjonalny, bezpieczny i przyjazny dla środowiska  przy zachowaniu terminowości.
Pracujemy zgodnie z bardzo wysokimi i wymagającymi standardami, posiadamy niezbędną wiedzę z zakresu prawa budowlanego. Dbamy o bezpieczeństwo zarówno naszych klientów, pracowników jak i otaczającego środowiska, realizując prace zgodnie z przepisami BHP oraz prawem ochrony środowiska.

0 +

Zadowolonych klientów

0 +

Skończonych projektów

0

Lat doświadczenia

0 %

Klientów powraca

Zapytanie ofertowe

Uzyskaj ofertę na wyburzenie

Zainteresowały Cię nasze usługi? Skorzystaj z formularza poniżej – skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną propozycję współpracy.